kaizen

Fotowoltaika
dla domu

Rachunki za prąd mają znaczący udział w comiesięcznych wydatkach gospodarstwa domowego. Pojawiające się nowe podatki (opłata mocowa) oraz regularnie rosnące ceny prądu, systematycznie windują rachunki. Zdarzają się sytuacje, gdy zakłady energetyczne, np. latem w wyniku suszy, ograniczają dostawy prądu, co bywa problematyczne dla normalnego funkcjonowania gospodarstwa domowego. Rozwiązaniem wspomnianych problemów, będzie instalacja fotowoltaiczna.

Panele PV mają wiele zalet. Na pierwszy plan wysuwają się profity finansowe. Zestaw paneli fotowoltaicznych obniży w znacznej części. Dostosowana do potrzeb rodziny instalacja, jest w stanie kompleksowo zaspokoić zapotrzebowanie na prąd. Co więcej, panele PV to narzędzie, które umożliwia uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej. Inwestycja zwraca się w krótkim czasie, a przy zastosowaniu wsparcia z dostępnych źródeł, ten czas jeszcze się skraca. 

Sprawdź, jak może wyglądać indywidualna oferta paneli fotowoltaicznych do Twojego domu. Aby dostosować się do Twoich potrzeb oferujemy również pakiet leasingowy. Skontaktuj się z nami po więcej informacji!

TO TY ZYSKUJESZ !

PŁAĆ MNIEJ ZA PRĄD

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA PODNOSI WARTOŚĆ TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI

KORZYSTNE ULGI I DOFINANSOWANIA

fOTOWOLTAIKA - JAK TO DZIAŁA?

Instalacja fotowoltaiczna składa się z paneli fotowoltaicznych ①,  falownika② , zabezpieczeń oraz okablowania przetwarza energię słoneczną na prąd stały by zapewnić zasilanie odbiornikom ③, takim jak Twój telewizor, oświetlenie, czy kocioł centralnego ogrzewania.

Dodatkowo instalacja oddaje nadmiar energii do sieci energetycznej.

Partnerzy

Współpracujemy tylko z najlepszymi

Bądźmy w kontakcie

Dane kontaktowe firmy

Telefon: +48 727 910 496
E-mail: info@kaizenenergia.pl
Adres: Odkryta 29A, 03-140 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek  — Piątek  08:00 – 17:00
Sobota —   09:00 – 14:00